Strojní mytí nádobí

Orkán® PROFI univerzál

Orkan profi univerzal(1)


 

Tekutý mycí detergent pro všechny druhy profesionálních myček nádobí. Díky svému složení zabraňuje tvorbě vápenatých a škrobových usazenin na mytém nádobí. Je univerzálně použitelný pro všechny typy nádobí a skla. S VÝJIMKOU MYTÍ PŘEDMĚTŮ Z BAREVNÝCH KOVŮ A HLINÍKU.

PE kanystr   5 kg  -      397,- Kč
PE kanystr 17 kg  -   1.280,- Kč
PE kanystr 29 kg  -   2.031,- Kč
PE kanystr 46 kg  -   3.169,- Kč
PE sud      240 kg - 15.768,- Kč

BEZPEČNOSTNÍ LIST

Orkán® PROFI alu

Orkan profi univerzal(1)
 

Speciální plně univerzální mycí detergent pro všechny druhy profesionálních myček nádobí. Je vhodný pro mytí všech typů nádobí a skla včetně mytí předmětů z barevných kovů v profesionálních myčkách nádobí. Má velmi vysokou mycí účinnost a jeho složení zároveň ochraňuje mycí zařízení před korozí.

PE kanystr 18 kg -     1.469,- Kč
PE kanystr 30 kg -     2.385,- Kč
PE sud      250 kg -  16.950,- Kč

BEZPEČNOSTNÍ LIST

Orkán® PROFI uni-plus

Orkan profi uni-plus

Speciální plně univerzální mycí detergent pro všechny druhy profesionálních myček s aktivním chlórem. Spolehlivě odstraňuje zbytky jídla a zabarvení od kávy a čaje. Použitelný na všechny typy nádobí a sklo. S VÝJIMKOU MYTÍ PŘEDMĚTŮ Z BAREVNÝCH KOVŮ A HLINÍKU.

PE kanystr 10 kg -       806,- Kč
PE kanystr 30 kg -    2.355,- Kč
PE sud     240 kg -  17.280,- Kč

BEZPEČNOSTNÍ LIST

Orkán® PROFI na sklo


 Orkan profi na sklo

Speciální tekutý mycí detergent určený výhradně pro profesionální myčky skla. Složení tohoto neutrálního přípravku je plně bez fosfátů a zaručuje výbornou mycí schopnost při zachování maximální šetrnosti k mytému sklu, glazurám a dekorům.

PE kanystr   5 kg -     345,- Kč
PE kanystr 15 kg -     1.001,- Kč

BEZPEČNOSTNÍ LIST

Orkán® PROFI ekol-plus

 Orkan profi ekol-plus

Plně univerzální vysoce koncentrovaný práškový mycí detergent pro profesionální myčky nádobí. Díky speciálnímu složení, které obsahuje inhibitory koroze, zaručuje účinné a bezpečné mytí i nádobí a příborů z barevných kovů a hliníku. Zároveň chrání samotné mycí zařízení proti korozi.

Plastový kbelík s odměrkou 9 Kg - 945,- Kč

BEZPEČNOSTNÍ LIST

Orkán® PROFI TABLETY 2 v 1

 Orkan profi tablety 2v1

Moderní mycí tablety pro profesionální myčky nádobí. Jejich speciální složení zajišťuje jednoduché dávkování a dvoufázový mycí účinek pro bezproblémové odstranění i zaschlých nečistot při mycím procesu. Jsou vhodné pro mytí všech druhů nádobí a skla S VÝJIMKOU MYTÍ PŘEDMĚTŮ Z BAREVNÝCH KOVŮ A HLINÍKU.

Karton 6ks plastový kbelík 2,2 Kg - 328,-Kč

BEZPEČNOSTNÍ LIST

Orkán® PROFI sanit

 Orkan profi sanit

Speciální vysoce koncentrovaný práškový mycí detergent pro průmyslové myčky nádobí s dezinfekční složkou. Aktivní chlór v tomto přípravku zabezpečuje velmi dobré mycí účinky a hygienicky čisté nádobí. Je vhodný pro mytí všech druhů nádobí S VÝJIMKOU MYTÍ PŘEDMĚTŮ Z BAREVNÝCH KOVŮ A HLINÍKU.


Plastový kbelík s odměrkou 9 Kg - 763,- Kč

BEZPEČNOSTNÍ LIST

Orkán® PROFI lesk

 Orkan profi lesk

Slabě kyselý oplachovací přípravek pro všechny druhy profesionálních myček nádobí. Tento přípravek je nezbytný pro finální oplach zbytkových usazenin minerálních látek na nádobí, příborech a sklenicích při jejich strojním mytí. Snižuje povrchové napětí vody, čímž zabezpečuje rychlé osychání a následný vysoký lesk. JE NUTNÝ JAKO NÁSLEDNÝ OPLACHOVACÍ PŘÍPRAVEK kombinovatelný s celým programem mycích detergentů Orkán® PROFI.

PE kanystr   5 kg -       429,- Kč
PE kanystr 15 kg -    1.239,- Kč
PE kanystr 25 kg -    1.988,- Kč
PE kanystr 40 kg -    3.008,- Kč
PE sud      220 kg - 15.862,- Kč

BEZPEČNOSTNÍ LIST

Orkán® PROFI ultra

 orkan profi ultra

 Vysoce koncentrovaný prostředek vhodný pro tvrdou vodu a velmi znečištěné nádobí, obsahuje speciální složky zajišťující dokonalé umytí i při velmi špatných podmínkách.

PE kanystr 12kg -    954,- Kč
PE kanystr 30kg  - 2.256,- Kč
BEZPEČNOSTNÍ LIST

Orkán® PROFI EXTRA

 velky_o_pro_extra_240kg

 Alkalický, tekutý vysoce koncentrovaný mycí detergent aplikovatelný výhradně Systémem PŘEDMYTÍ EXTRA Atotech CZ zabudovaným do průmyslových mycích strojů nádobí velkých výkonů. Detergent spolu s použitou aplikační technologií vytváří aktivní mikropěnu. Při mycím procesu dojde k téměř úplnému vyčerpání alkality přípravku a statní složky zaručují svou nízkou toxicitou pro životní prostředí i člověka vynikající biologickou odbouratelnost.

PE kanystr 50kg -    2.545,-  Kč
PE sud      240kg -   9.408,- Kč
BEZPEČNOSTNÍ LIST
Zpracovávám...

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY? NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Pro odeslání opište text z obrázku