Sanitace, odvápnění

Imagin® na vodní kámen

k(2)

Profesionální kyselý tekutý vysoce účinný přípravek na razantní odstraňování vápenatých usazenin například v mycích strojích nádobí nebo v pračkách. Dále je vhodný k odstraňování nánosů vápenatých a hořečnatých solí z porcelánových a nerezových předmětů. Vysokou intenzitou působení výborně a rychle odstraňuje vodní kámen a usazeniny i na těžko přístupných místech.

karton 9ks PE lahev    1,5 kg -    158,- Kč
PE kanystr                      7 kg -    645,- Kč
PE kanystr                    15 kg - 1.287,- Kč
BEZPEČNOSTNÍ LIST

Orkán® Čistič

2010-10-12_13-07-40(2)

Práškový čisticí přípravek průmyslových a domácích myček nádobí se sanitačním účinkem na bázi aktivního chlóru. Má vysokou čisticí schopnost pro odstranění usazenin a mastnot z celého mycího systému a mycího prostoru myček. Zaručuje odstranění usazenin i z těžko přístupných míst. Je univerzálně použitelný pro všechny domácí a profesionální myčky nádobí.

karton 12 Ks PE sáček 150g - 51,- Kč
BEZPEČNOSTNÍ LIST

Imagin® NA REZ a VODNÍ KÁMEN

velke_imagin_rez_vod_kamen

Koncentrát prostředku na periodické čištění sanitárních zařízení a udržování povrchů znečištěných vápenatými a minerálními usazeninami. Je vhodný pro čištění veškeré bílé keramiky, bazénů, obkladů, sprch a všude tam, kde je třeba odstranit usazeniny rzi a vodního kamene.

PE kanystr    5kg - 313,- Kč
BEZPEČNOSTNÍ LIST

Imagin® SANITA koncentrát

velke_imagin_sanita_koncentrat

Profesionální velice účinný práškový koncentrát dezinfekčního přípravku sanitaci silně znečištěných povrchů. Je univerzálně použitelný pro čištění a dezinfekci podlah, obkladů i kuchyňských zařízení. Má vynikající hloubkový účinek při čištění a odmaštění nasákavých materiálů.

plastový kbelík s odměrkou 6kg - 1.253,- Kč
plastový kbelík s odměrkou 9kg - 1.717,- Kč
BEZPEČNOSTNÍ LIST
Zpracovávám...

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY? NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Pro odeslání opište text z obrázku