Pro potravinářské provozy

Renomag® EXTRA

velke_renomag_extra

Silně alkalický dezinfekční nepěnivý prostředek určený pro čištění a dezinfekci v potravinářství. Díky obsahu inhibitorů koroze je vhodný pro sanitaci zařízení z barevných kovů a jejich slitin. Odstraňuje dobře zejména organické nečistoty (bílkoviny, tuky, krev, zbytky ovoce). Je vhodný na sanitaci kontejnerů, nádrží, cisteren, balících linek a potrubních systémů, myček a zmáselňovačů v potravinářských a mlékárenských provozech. Přípravek je snadno a beze zbytku oplachovatelný vodou.

PE kanystr  25kg -     2.280,- Kč
PE sud       250kg -   19.875,- Kč


BEZPEČNOSTNÍ LIST

Renomag® AKTIV

velke_renomag_aktiv

Silně alkalický prostředek určený pro pěnové čištění. Speciální tenzidy obsažené v tomto prostředku zajišťují vynikající stabilitu nanášené pěny. Je velmi účinný i v tvrdé vodě. Díky svému aktivnímu složení proniká dobře i do silných nánosů dehtů, které uvolňuje a rozpouští.

Používejte v koncentraci 20-100g/l dle stupně znečištění vhodným napěňovacím zařízením při teplotě 40-60°C. Přípravek se nanáší ve formě stabilní pěny na čištěné povrchy.
PE kanystr  30 kg -    1.719,- Kč
PE sud       280 kg -  14.532,- Kč

BEZPEČNOSTNÍ LIST

Renomag® AKTIV PLUS

Orkan profi lesk

Silně alkalický dezinfekční prostředek na bázi aktivního chlóru. Je určený pro pěnové čištění a dezinfekci. Speciální tenzidy obsažené v tomto prostředku zajišťují vynikající stabilitu nanášené pěny. Proniká dobře i do silných organických tukových a bílkovinných nečistot, které uvolňuje a rozpouští.

Používejte v koncentraci 20-100g/l vhodným napěňovacím zařízením. Přípravek se nanáší ve formě stabilní pěny na čištěné povrchy. Doba působení je 10-15min. Po opadnutí pěny ihned důkladně opláchněte vodou tak, aby rozpuštěné nečistoty nezasychaly. Mikrobiální účinnost A, B (EN 13727, 1276, 13610).
PE kanystr 28 kg -    1.781,- Kč
PE sud      250 kg  - 15.100,- Kč

BEZPEČNOSTNÍ LIST

Orkán® PROFI na sklo

Orkan profi na sklo

Speciální tekutý mycí detergent určený výhradně pro profesionální myčky skla. Složení tohoto neutrálního přípravku je plně bez fosfátů a zaručuje výbornou mycí schopnost při zachování maximální šetrnosti k mytému sklu, glazurám a dekorům.

PE kanystr   5 kg - 345,- Kč
PE kanystr 15 kg - 1.001,- Kč

BEZPEČNOSTNÍ LIST

Orkán® PROFI ekol-plus

Orkan profi ekol-plus

Plně univerzální vysoce koncentrovaný práškový mycí detergent pro profesionální myčky nádobí. Díky speciálnímu složení, které obsahuje inhibitory koroze, zaručuje účinné a bezpečné mytí i nádobí a příborů z barevných kovů a hliníku. Zároveň chrání samotné mycí zařízení proti korozi.

plastový kbelík s odměrkou              9 kg - 945,- Kč

BEZPEČNOSTNÍ LIST

Orkán®PROFI TABLETY 2 v 1

Orkan profi tablety 2v1

Moderní mycí tablety pro profesionální myčky nádobí. Jejich speciální složení zajišťuje jednoduché dávkování a dvoufázový mycí účinek pro bezproblémové odstranění i zaschlých nečistot při mycím procesu. Jsou vhodné pro mytí všech druhů nádobí a skla S VÝJIMKOU MYTÍ PŘEDMĚTŮ Z BAREVNÝCH KOVŮ A HLINÍKU.

Balení: karton 6 ks plastový kbelík 2,2 kg - 328,- Kč

BEZPEČNOSTNÍ LIST

Orkán® PROFI sanit

Orkan profi sanit

Speciální vysoce koncentrovaný práškový mycí detergent pro průmyslové myčky nádobí s dezinfekční složkou. Aktivní chlór v tomto přípravku zabezpečuje velmi dobré mycí účinky a hygienicky čisté nádobí. Je vhodný pro mytí všech druhů nádobí S VÝJIMKOU MYTÍ PŘEDMĚTŮ Z BAREVNÝCH KOVŮ A HLINÍKU.

Balení: plastový kbelík s odměrkou  9 kg - 763,- Kč

BEZPEČNOSTNÍ LIST

Orkán® PROFI lesk

Orkan profi lesk

Slabě kyselý oplachovací přípravek pro všechny druhy profesionálních myček nádobí. Tento přípravek je nezbytný pro finální oplach zbytkových usazenin minerálních látek na nádobí, příborech a sklenicích při jejich strojním mytí. Snižuje povrchové napětí vody, čímž zabezpečuje rychlé osychání a následný vysoký lesk. JE NUTNÝ JAKO NÁSLEDNÝ OPLACHOVACÍ PŘÍPRAVEK kombinovatelný s celým programem mycích detergentů Orkán® PROFI.

PE kanystr   5 kg -       429,- Kč
PE kanystr 15 kg -    1.239,- Kč
PE kanystr 25 kg -    1.988,- Kč
PE kanystr 40 kg -    3.008,- Kč
PE sud      220 kg - 15.862,- Kč

BEZPEČNOSTNÍ LIST
Zpracovávám...

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY? NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Pro odeslání opište text z obrázku