Pro myčky nádobí

Orkán® Čistič

2010-10-12_13-07-40

Práškový čisticí přípravek domácích myček nádobí se sanitačním účinkem na bázi aktivního chlóru. Má vysokou čisticí schopnost pro odstranění usazenin a mastnot z celého mycího systému a mycího prostoru myček. Zaručuje odstranění usazenin i z těžko přístupných míst. Je univerzálně použitelný pro všechny domácí a profesionální myčky nádobí malých výkonů.

Karton 12 Ks PE sáček 150g 51,- Kč
BEZPEČNOSTNÍ LIST

Orkán® Profi Ekol-plus

ekol
 

Plně univerzální vysoce koncentrovaný práškový mycí detergent pro profesionální myčky nádobí. Díky speciálnímu složení, které obsahuje inhibitory koroze, zaručuje účinné a bezpečné mytí i nádobí a příborů z barevných kovů a hliníku. Zároveň chrání samotné mycí zařízení proti korozi.


Plastový kbelík s odměrkou 9 Kg - 945,- Kč
BEZPEČNOSTNÍ LIST

Orkán® PROFI tablety 2v1


 22v11

Moderní mycí tablety pro profesionální myčky nádobí. Jejich speciální složení zajišťuje jednoduché dávkování a dvoufázový mycí účinek pro bezproblémové odstranění i zaschlých nečistot při mycím procesu. Jsou vhodné pro mytí všech druhů nádobí a skla S VÝJIMKOU MYTÍ PŘEDMĚTŮ Z BAREVNÝCH KOVŮ A HLINÍKU.

Karton 6Ks plastový kbelík 2,2 Kg - 328,- Kč 
BEZPEČNOSTNÍ LIST

Orkán® PROFI sanit

sanit

 Speciální vysoce koncentrovaný práškový mycí detergent pro průmyslové myčky nádobí s dezinfekční složkou. Aktivní chlór v tomto přípravku zabezpečuje velmi dobré mycí účinky a hygienicky čisté nádobí. Je vhodný pro mytí všech druhů nádobí S VÝJIMKOU MYTÍ PŘEDMĚTŮ Z BAREVNÝCH KOVŮ A HLINÍKU.

Plastový kbelík s odměrkou 9kg - 763,- Kč
BEZPEČNOSTNÍ LIST

Renomag® RAZANT

razan
 

Profesionální koncentrát silně alkalického razantního přípravku na odstraňování silných nečistot ponornou metodou. Je zvláště vhodný pro odmočování mřížek digestoří a jejich ostatních nerezových částí.

PE lahev      - 1kg        105,- Kč
PE kanystr -  5 kg -     429,- Kč
BEZPEČNOSTNÍ LIST

Imagin® Na nerez


 rez

Speciální profesionální přípravek k běžnému ošetřování (leštění) a následné konzervaci kuchyňských zařízení a všech ostatních ploch mimo pracovní z nerezavějící oceli. Prostředek umožňuje účinnou dlouhodobou ochranu ošetřených ploch. Je vhodný i na leštění a konzervaci předmětů z mědi, mosazi, bronzu nebo barevných kovů.

Karton 11Ks PE lahev se střičkou                                     750ml  -     131,- Kč
PE kanystr    5 kg -     821,- Kč
BEZPEČNOSTNÍ LIST

Imagin® Na škrob

skrob

Profesionální vysoce účinný práškový přípravek určený pro odstraňování povlaků z nádobí. Jedná se o usazeniny škrobů a bílkovin, které jsou jinak jen těžko odstranitelné. Zaručuje rychlé a efektivní odstranění povlaků z nádobí. Po renovaci tímto prostředkem získávají myté předměty opětovný vysoký lesk a hygienickou čistotu. PŘÍPRAVEK NENÍ VHODNÝ PRO RENOVACI PŘEDMĚTŮ Z HLINÍKU A BAREVNÝCH KOVŮ!


Plastový kbelík s odměrkou 6 Kg - 731,- Kč
BEZPEČNOSTNÍ LIST

Imagin® Na škrob AUTOMAT

auto
 

Profesionální vysoce koncentrovaný alkalický přípravek bez chlóru určený pro strojní odstraňování povlaků z nádobí. Jedná se o usazeniny škrobu a bílkovin, které jsou jinak jen těžko odstranitelné. Zaručuje rychlé a efektivní odstranění velmi silných usazenin z nádobí se zajištěním hygienické čistoty a opětovného vysokého lesku. PŘÍPRAVEK NENÍ VHODNÝ PRO RENOVACI PŘEDMĚTŮ Z HLINÍKU A BAREVNÝCH KOVŮ!


Plastový kbelík s odměrkou 9 Kg - 744,- Kč
BEZPEČNOSTNÍ LIST

Orkán® Sůl speciální GRANULOVANÁ

sul(1)
 

Chemicky přečištěná sůl speciálně určená pro regeneraci změkčovačů vody u domácích a průmyslových myček nádobí, konvektomatů nebo kávovarů. Její krystalická struktura zajišťuje optimální rozpouštění.

Plastový kbelík   10 Kg -     234,- Kč
PE pytel                25Kg -     370,- Kč
BEZPEČNOSTNÍ LIST

Orkán® Regenerační sůl - TABLETY

modra

Tabletovaná chemicky přečištěná sůl speciálně určená pro regeneraci změkčovačů vody.


PE pytel    25Kg -   370,- Kč
BEZPEČNOSTNÍ LIST

Imagin® koncentrát NA NÁDOBÍ

velke_imagin_konc_na_nadobi

Příjemně parfemovaný KONCENTRÁT přípravku na ruční předmývání nádobí a obecné mytí ploch. Obsahuje aktivní antibakteriální složku a zajišťuje tak zvýšenou sanitační schopnost. Je vhodný pro profesionální použití zvláště v gastronomických a potravinářských provozech.

 
karton 10ks PE lahev 1000g -    64,- Kč
PE kanystr                      5kg -  249,- Kč
PE kanystr                    25kg -  1.008,- Kč
BEZPEČNOSTNÍ LIST

Renomag® na mytí ploch

velke_renomag_na_myti_ploch

Profesionální kyselý prostředek s biocidní složkou určený pro všeobecné čištění a dezinfekci povrchů, strojů a zařízení. Obsahuje dezinfekční složku, která zajišťuje dokonalou sanitaci znečištěného povrchu. Vynikajícím způsobem rozpouští silné mastnoty, vápenaté a hořečnaté usazeniny. Je vhodný na všechny povrchy snášející slabé kyseliny.

 
karton 9ks PE lahev   1kg -        105,- Kč
PE kanystr                  5kg -      377,- Kč
PE kanystr                 25kg -  1.775,- Kč
BEZPEČNOSTNÍ LIST
Zpracovávám...

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY? NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Pro odeslání opište text z obrázku