Ostatní produkty pokojové Hygieny

Imagin® na rez a vodní kámen

Koncentrát prostředku na periodické čištění sanitárních zařízení a udržování povrchů znečištěných vápenatými a minerálními usazeninami. Je vhodný pro čištění veškeré bílé keramiky, bazénů, obkladů, sprch a všude tam, kde je třeba odstranit usazeniny rzi a vodního kamene.

PE kanystr 5 kg - 313,- Kč

Imagin® WC čistič gel

Profesionální gelový čisticí prostředek na bílou keramiku s příjemnou citrónovou parfemací. Vynikajícím způsobem odstraňuje nečistoty a vápenné usazeniny. Gelovitá konzistence produktu zabezpečuje vynikající přilnavost k čištěnému povrchu. Zanechává příjemnou vůni.

Karton 15 ks aplikační PE láhev 750g  41,- Kč
BEZPEČNOSTNÍ LIST

Imagin® PLUS

Vynikající profesionální prostředek na udržování a leštění oken, vitrín a veškerých skleněných povrchů nebo glazovaných ploch. Má vynikající odmašťovací schopnost.

Karton 11ks PE láhev se stříčkou 750ml 61,- Kč
PE kanystr 5l - 212,- Kč
BEZPEČNOSTNÍ LIST

Imagin® Tekutý písek

Parfemovaný speciální tekutý písek s jemným abrazivem na šetrné čištění všech omyvatelných ploch. Například keramiky, smaltů, nerezu, sklokeramických desek i ostatních povrchů.

Karton 16ks PE láhev 750g  79,- Kč

BEZPEČNOSTNÍ LIST

Imagin® čistič kávovarů

Práškový prostředek na profesionální čištění vnitřního systému kávovarů. Vynikajícím způsobem odstraňuje mastnoty a usazeniny. Je vhodný pro opakované čištění celého systému kávovarů. Pravidelným pročišťováním zamezíte usazování nečistot ve filtrech, vedeních, zásobníku včetně těžko přístupných míst.

Karton 7 ks PE dóza 237,- Kč

BEZPEČNOSTNÍ LISTZdeněk Vondra - GAVONA

Polní 755
788 14 Rapotín

email: vondrazdenek@seznam.cz

tel.: 603 830 282; 603 932 095
Navštivte náš facebook

více kontaktů

Napište nám

Zpracovávám...

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Pro odeslání opište text z obrázku