Dezinfekční prostředky

Renomag® na mytí ploch


 myti

Profesionální kyselý prostředek s biocidní složkou určený pro všeobecné čištění a dezinfekci povrchů, strojů a zařízení. Obsahuje dezinfekční složku, která zajišťuje dokonalou sanitaci znečištěného povrchu. Vynikajícím způsobem rozpouští silné mastnoty, vápenaté a hořečnaté usazeniny. Je vhodný na všechny povrchy snášející slabé kyseliny.

Karton 9ks PE lahev    1 kg  -       105,- Kč
PE kanystr                    5 kg -       377,- Kč
PE kanystr                   25 kg -   1.775,- Kč 

Renomag ® PLUS na mytí ploch


 velke_renomag_plus_myti_ploch

Profesionální parfémovaný alkalický prostředek pro všeobecné čištění a dezinfekci povrchů, pracovních ploch, strojů a zařízení. Obsahuje dezinfekční složku, která zabezpečuje dokonalou sanitaci znečištěného povrchu. Je vhodný i k sanitaci povrchů přicházejících do styku s potravinami.

Karton 9ks PE lahev    1 kg  -       105,- Kč
PE kanystr                    5 kg -      403,- Kč
PE kanystr                   25 kg -   1.880,- Kč 

Imagin ® SANITA koncentrát


 2010-10-12_11-20-56

Profesionální velice účinný práškový koncentrát dezinfekčního přípravku sanitaci silně znečištěných povrchů. Je univerzálně použitelný pro čištění a dezinfekci podlah, obkladů i kuchyňských zařízení. Má vynikající hloubkový účinek při čištění a odmaštění nasákavých materiálů.

plastový kbelík s odměrkou    6 kg - 1.253,- Kč
plastový kbelík s odměrkou    9 kg - 1.717,- Kč
BEZPEČNOSTNÍ LIST

Imagin ® na dezinfekci

dez

Profesionální práškový přípravek na ponornou dezinfekci se složkou aktivního chlóru. Je určen pro všeobecné čištění a dezinfekci rozebíratelných částí kuchyňských strojů a zařízení, nožů a kuchyňských pomůcek. Odstraňuje skvrny od kávy a čaje z porcelánového a skleněného nádobí, z plastů a příborů. 

plastový kbelík s odměrkou  6 kg - 630,- Kč
BEZPEČNOSTNÍ LIST

Imagin ® DESINFECT

desinfect
 

APLIKAČNÍ ROZTOK K PŘÍMÉMU POUŽITÍ. Profesionální bezoplachový dezinfekční prostředek na akloholové bázi. Je vhodný pro dezinfekci omyvatelných povrchů, předmětů a zařízení včetně ploch přicházejících do styku s potravinami. Jedná se o přípravek pro velmi rychlou a účinnou dezinfekci. Prostředek nezanechává rezidua. Je vhodný i pro aplikaci na plastové, polykarbonátové a lakované povrchy například solárií.

Karton 11 Ks PE láhev se střičkou                                     750ml -      83,- Kč
PE kanystr         5l -    451,- Kč
 
BEZPEČNOSTNÍ LIST

Renomag ® AKTIV PLUS

aktiv

Silně alkalický dezinfekční prostředek na bázi aktivního chlóru. Je určený pro pěnové čištění a dezinfekci. Speciální tenzidy obsažené v tomto prostředku zajišťují vynikající stabilitu nanášené pěny. Proniká dobře i do silných organických tukových a bílkovinných nečistot, které uvolňuje a rozpouští.

PE kanystr         28 kg -    1.781,- Kč
PE sud              250 kg -  15.100,- Kč


BEZPEČNOSTNÍ LIST
Zpracovávám...

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY? NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Pro odeslání opište text z obrázku